Stavíme pro Vás

Rekonstrukce bytů & přestavby domů

Vytvořte si svůj vysněný domov s naší pomocí

Rekonstrukce bytů

Specializujeme se na komplexní řešení rekonstrukcí bytů, od drobných úprav až po rozsáhlé renovace. Naši odborníci vám pomohou proměnit váš byt v nový domov, který bude přesně odpovídat vašim představám.

Rekonstrukce bytů

 Specializujeme se na kompletní řešení rekonstrukcí bytů, ať už se jedná o menší úpravy nebo kompletní renovace.
 Naši odborníci Vám pomohou proměnit Váš byt v nový domov, který bude odpovídat Vašim představám.

Naše služby

Projektování

Dobrý projekt rekonstrukce bytu zahrnuje nejen estetiku a design, ale také funkčnost, ergonomii a maximální využití prostoru.
Správné osvětlení může změnit atmosféru bytu.

Bytový design

Rekonstrukce bytu může obsahovat propojení kuchyně, obývacího pokoje a jídelny do jednoho volného prostoru. Tento styl také dodává bytu mnoho světla a umožňuje snadnou komunikaci mezi rodinnými příslušníky nebo hosty.

Kombinace barev

Stále oblíbenější jsou barevné prvky při renovaci bytu. Použití smělých barev na nábytku či stěnách dokáže výrazně ovlivnit interiérový design. Tyto barvy lze využít také na doplňcích, jako jsou polštáře, deky, koberce či závěsy.

koupelnové trendy

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti rekonstrukce koupelen je minimalismus. Dalším trendem je kombinace moderního a tradičního stylu. Pokud máte větší koupelnu můžete se těšit na důmyslný úložný systém. Spolu se zaměříme na použití nábytku v koupelně, aby se vytvořil příjemný prostor.

EUROCORAL, vaše jistota pro každý projekt

Jsme renomovanou firmou v oblasti stavebnictví s více než patnácti lety zkušeností a řadou cenných poznatků, které pro vás neustále využíváme k vylepšování našich služeb. Hledáte-li spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty, jsme připraveni vám pomoci.

Zajišťujeme prvotřídní řešení a přistupujeme k jednotlivým klientům s maximální péčí a osobním přístupem. Nezávazně nás kontaktujte a přesvědčte se o kvalitě našich služeb na vlastní kůži.

V čem se lišíme?

Environmentally friendly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do

Rozpočet zdarma

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do

Certifikáty &odbornost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do

spokojenost zákazníků

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed do

Co říkají naši klienti

5/5
“Chceme vysloviť veľké poďakovanie a absolútnu spokojnosť s kvalitou a profesionalitou prestavby synovho bytu, ktorú ste realizovali. Robíme vám veľkú reklamu, jednak na SK, ale tiež u priateľov v Česku. Žiaľ, ani v dnešnej dobe nie je ešte stále samozrejmé osloviť firmu bez predchádzajúcich preferencií, nájsť firmu, ktorá dodrží stavebný, finančný plán a súčasne prichádza s vlastnými návrhmi riešenia technických problémov .”
rodina Šmelková
5/5
" Od prvního telefonického kontaktu až po předání díla jsme byli svědky vstřícnosti, profesionality a rychlostí jednatele firmy. Na základě našeho zadání jsme obdrželi podrobný, srozumitelný, kontrolovatelný rozpočet. Smluvní ujednání byla vyvážená. Termíny, přes nutnost koordinovat různé profese, dodržet kvalitu a technologické vazby, byly minimalizovány. Při upřednostňování výrobků od českých dodavatelů jednatel aktivně podával informace o variantních možnostech. Průběžné informování o postupu díla, vzájemné konzultace a kontrola prací byla samozřejmostí, stejně jako komplexní provedení díla. I ústní ujednání vždy platila, při předání díla byly všechny potřebné doklady k dispozici objednateli. Jako dlouholetí pracovníci v oboru, můžeme firmu dalším zájemcům jen doporučit. "
Ing. Ludvík Kubečka a Karla Lesňáková
5/5
“Měli jsme před sebou náročnou rekonstrukci bytu, ale díky firmě Eurocoral to bylo mnohem snazší, než jsme si mysleli. Se vším nám poradili.
Děkujeme ”
Kristína F.
5/5
“Vyborna skusenost s komplexnou rekonstrukciou bytu. Prehladnost, na vsetko poradi a prediskutuje, profesionalita. Snaha o hladanie najlepsieho riesenia.
Skvele skusenosti aj odbornost .”
Marek B.
5/5
“Jsem velmi spokojená s prací této firmy, přesně dodrželi termíny a dokončili rekonstrukci mého bytu vysokou úrovní. Firmu doporučuji svým přátelům.”
Gábina Š.

Jste připraveni na změnu?

Náš  tým je vám k dispozici, aby vašemu bydlení poskytl inovativní nový styl.

 

EUROCORAL s.r.o.

Telefon

21 12 21 234
774 560 666

E-mail

mail@eurocoral.cz

adesa

U Průhonu 32
Praha 7 - Holešovice
170 00

GPS

50°6’17.874″N  14°26’57.811″E

Zápis v O.R:

u MS v Praze C 155187

IČO

28949102

DIČ:

CZ2894912

GPS

50°6’17.874″N  14°26’57.811″E

© 2024 EUROCORAL.CZ